Výsledky Hledání

N1 úterý

DJKT Plzeň
út, 12. 3. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
út, 2. 4. 2019 19:00 Tartuffe
út, 14. 5. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
út, 25. 6. 2019 19:00 Veselá vdova
út, 8. 10. 2019 19:00 Alenka v říši divů
út, 12. 11. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
út, 10. 12. 2019 19:00 Červený a černý

N11 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 21. 2. 2019 19:00 Tartuffe
čt, 28. 3. 2019 19:00 Veselá vdova
čt, 16. 5. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
čt, 5. 9. 2019 19:00 Alenka v říši divů
čt, 17. 10. 2019 19:00 Červený a černý
čt, 7. 11. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
čt, 12. 12. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť

N14 středa

DJKT Plzeň
st, 13. 2. 2019 19:00 Tartuffe
st, 13. 3. 2019 19:00 Veselá vdova
st, 24. 4. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
st, 15. 5. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
st, 25. 9. 2019 19:00 Alenka v říši divů
st, 9. 10. 2019 19:00 Červený a černý
st, 6. 11. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL

N17 neděle

DJKT Plzeň
ne, 17. 2. 2019 19:00 Veselá vdova
ne, 10. 3. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
ne, 7. 4. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
ne, 16. 6. 2019 19:00 Tartuffe
ne, 8. 9. 2019 19:00 Červený a černý
ne, 10. 11. 2019 19:00 Alenka v říši divů
ne, 8. 12. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL

N2 středa

DJKT Plzeň
st, 6. 2. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
st, 20. 3. 2019 19:00 Veselá vdova
st, 5. 6. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
st, 4. 9. 2019 19:00 Alenka v říši divů
st, 30. 10. 2019 19:00 Červený a černý
st, 20. 11. 2019 19:00 Tartuffe
st, 4. 12. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL

N3 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 31. 1. 2019 19:00 Tartuffe
čt, 18. 4. 2019 19:00 Červený a černý
čt, 6. 6. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
čt, 26. 9. 2019 19:00 Veselá vdova
čt, 24. 10. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
čt, 14. 11. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
čt, 5. 12. 2019 19:00 Alenka v říši divů

N5 úterý

DJKT Plzeň
út, 12. 2. 2019 19:00 Tartuffe
út, 26. 3. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
út, 23. 4. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
út, 7. 5. 2019 19:00 Veselá vdova
út, 18. 6. 2019 19:00 Červený a černý
út, 1. 10. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
út, 3. 12. 2019 19:00 Alenka v říši divů

N6 středa

DJKT Plzeň
st, 6. 3. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
st, 17. 4. 2019 19:00 Tartuffe
st, 22. 5. 2019 19:00 Červený a černý
st, 12. 6. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
st, 2. 10. 2019 19:00 Alenka v říši divů
st, 13. 11. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
st, 18. 12. 2019 19:00 Veselá vdova

N8 pátek

DJKT Plzeň
pá, 25. 1. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
pá, 15. 3. 2019 19:00 Tartuffe
pá, 12. 4. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
pá, 31. 5. 2019 19:00 Červený a černý
pá, 20. 9. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
pá, 18. 10. 2019 19:00 Alenka v říši divů
pá, 29. 11. 2019 19:00 Veselá vdova

N9 úterý

DJKT Plzeň
út, 26. 2. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
út, 19. 3. 2019 19:00 Červený a černý
út, 28. 5. 2019 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
út, 24. 9. 2019 19:00 Tartuffe
út, 22. 10. 2019 19:00 Veselá vdova
út, 5. 11. 2019 19:00 Alenka v říši divů
út, 17. 12. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)

OB opera-balet

DJKT Plzeň
so, 9. 2. 2019 19:00 Veselá vdova
so, 2. 3. 2019 19:00 Nabucco
so, 25. 5. 2019 19:00 Idomeneo
so, 28. 9. 2019 19:00 Červený a černý
so, 5. 10. 2019 19:00 Zkrocení zlé ženy
so, 30. 11. 2019 19:00 Šelma sedlák
so, 21. 12. 2019 19:00 Iris

S2 pátek

DJKT Plzeň
pá, 25. 1. 2019 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
pá, 15. 2. 2019 19:00 Hamlet
pá, 15. 3. 2019 19:00 Pařížský život
pá, 5. 4. 2019 19:00 Zácpa
pá, 10. 5. 2019 19:00 Manon
pá, 11. 10. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
pá, 15. 11. 2019 19:00 Chyť mě, jestli na to máš
pá, 13. 12. 2019 19:00 Šumař na střeše

S7 - činoherní

DJKT Plzeň
út, 22. 1. 2019 19:00 Modrovous
čt, 28. 3. 2019 19:00 Král Ubu
st, 26. 6. 2019 19:00 Alenka v říši divů
čt, 17. 10. 2019 19:00 Antigona
čt, 28. 11. 2019 19:00 R.U.R.

V1 úterý

DJKT Plzeň
út, 19. 2. 2019 19:00 Zkrocení zlé ženy
út, 12. 3. 2019 19:00 Idomeneo
út, 30. 4. 2019 19:00 Iris
út, 21. 5. 2019 19:00 Nabucco
út, 25. 6. 2019 19:00 Král Ubu
út, 3. 9. 2019 19:00 Šelma sedlák
út, 22. 10. 2019 19:00 Modrovous
út, 12. 11. 2019 19:00 Antigona

V11 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 14. 2. 2019 19:00 Modrovous
čt, 4. 4. 2019 19:00 Nabucco
čt, 23. 5. 2019 19:00 Král Ubu
čt, 20. 6. 2019 19:00 Zkrocení zlé ženy
čt, 26. 9. 2019 19:00 Antigona
čt, 31. 10. 2019 19:00 Iris
čt, 28. 11. 2019 19:00 Idomeneo
čt, 19. 12. 2019 19:00 Šelma sedlák

V3 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 28. 2. 2019 19:00 Nabucco
čt, 14. 3. 2019 19:00 Modrovous
čt, 11. 4. 2019 19:00 Idomeneo
čt, 9. 5. 2019 19:00 Zkrocení zlé ženy
čt, 6. 6. 2019 19:00 Král Ubu
čt, 24. 10. 2019 19:00 Šelma sedlák
čt, 7. 11. 2019 19:00 Antigona
čt, 12. 12. 2019 19:00 Iris

V5 úterý

DJKT Plzeň
út, 26. 3. 2019 19:00 Zkrocení zlé ženy
út, 9. 4. 2019 19:00 Král Ubu
út, 14. 5. 2019 19:00 Nabucco
út, 18. 6. 2019 19:00 Idomeneo
út, 24. 9. 2019 19:00 Iris
út, 29. 10. 2019 19:00 Šelma sedlák
út, 26. 11. 2019 19:00 Antigona
út, 17. 12. 2019 19:00 Modrovous

V6 středa

DJKT Plzeň
st, 30. 1. 2019 19:00 Zkrocení zlé ženy
st, 3. 4. 2019 19:00 Modrovous
st, 29. 5. 2019 19:00 Král Ubu
st, 26. 6. 2019 19:00 Iris
st, 4. 9. 2019 19:00 Idomeneo
st, 23. 10. 2019 19:00 Nabucco
st, 27. 11. 2019 19:00 Šelma sedlák
st, 18. 12. 2019 19:00 Antigona

V8 pátek

DJKT Plzeň
pá, 22. 3. 2019 19:00 Nabucco
pá, 12. 4. 2019 19:00 Král Ubu
pá, 3. 5. 2019 19:00 Iris
pá, 7. 6. 2019 19:00 Antigona
pá, 27. 9. 2019 19:00 Šelma sedlák
pá, 18. 10. 2019 19:00 Zkrocení zlé ženy
pá, 15. 11. 2019 19:00 Modrovous
pá, 20. 12. 2019 19:00 Idomeneo

Kontakt

  • Centrální rezervační kancelář
  • Perfect System s.r.o.
  • Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
  • +420 277 012 677
  • info@plzenskavstupenka.cz

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683